пятница, 19 февраля 2016 г.

Тема уроку.Повторення таблиць множення і ділення на 2 і 3.


Тема уроку.Повторення таблиць множення і ділення на 2 і 3.
                      Задача на три дії.
                      Використання програмного забезпечення на уроках математики.
Цілі уроку.Знає напам”ять таблиці множення і ділення на 2 і 3;
                     знає назви компонентів та результату дій множення та ділення;
                     обчислює приклади на дії різного ступеня;
                     складає задачу за прикладом,за таблицею;
                     працює з технічними засобами навчання:знаходить програму,
                     виконує запропоновані завдання.
   Обладнання.Презентація уроку.Технічні засоби навчання(ноутбуки).Костюми
                            Інопланетян.Елементи космічної атрибутики.Мікрофон.
                                   
                                                           Хід уроку
         -Сьогодні усі математичні завдання ми будемо виконувати не просто у класі,а на різних планетах Сонячної системи.Кожен із вас стане космонавтом.
        1. Гра «Мікрофон».
-Чого ви чекаєте від уроку?
        2. Гра «Збудуй зореліт».
   Робота з геометричним матеріалом.
         3.Запис у «бортовому журналі» (робота в зошитах)
         4.Запуск ракети.(Виконання завдань із програмного забезпечення)  Робота в групах.
    Завдання: Сходинки.Математичний космодром .Додавання івіднімання в межах 100.
          5.Привітання іншим світам.( Завдання із програмного забезпечення)
     Завдання:Скарбниця знань.Демонстрація.Писати.   Робота в групах.
          6.Подорож на Меркурій.Робота в парах.
    -Нас зустрічає меркуріанець і розповідає про свою планету,а також дає завданя:
2 4 3 6 1 5 8 9

 ( 60+31)-90…….О                               54-50……..О 69-64……..С
84-(50+32)………К                                46-43……..С                              76-(50+20)…….М
     7.Наш зореліт вирушає на Венеру.   Робота в групах.
Виходить жителька Венери,зустрічає космонавтів,розповідає їм про свою планету і дає завдання
Із програмного забезпечення:
Скарбниця знань.Логіка.Лічба 1.
      8.Зараз Венера наблизилась до Землі на найменшу відстань .Тому вам пора вирушати на Землю.
Робота над задачею.         Запис розв”язку  задачі у зошит.
    Потрібно вирізати              Вирізали
       Оранжеві зірочки                  47                    28
       Рожеві зірочки                  13                    6
На скільки більше залишилось вирізати оранжевих зірочок,ніж рожевих?
        9.Подорож на Марс.
-Вас вітає житель марсіянин.Ось його завдання:




           10.Подорож на Юпітер.    Робота в групах.
-Зореліт прямує до найбільшої планети Сонячної системи-Юпітера.Космонавтів зустрічає юпітеріанець,розповідає про свою планету і дає завдання (із програмного забезпечення)
    Завдання:Скарбниця знань.Логіка.Ряд 1.
            11.Подорож на Сатурн.
-Наш зореліт вирушив на шосту планету Сонячної системи-Сатурн.
Виходить житель Сатурна,розповідає про планету і дає завдання.
                                           Японський кросворд
                                                            9:3                        2*9+10
                                                          18:2                        3*9+5
                                                            3*5                        24:3+26
                                                            7*3                         3*8+2            
                                                         
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
31 32 33 34 35 36


     12. Подорож на Уран.
-Наша зоряна мандрівка триває,наступна зупинка-на планеті  Уран.
Виходить житель Урану,розповідає про планету і дає завдання.
        Самостійна робота.(Робота з книжкою:№792,с.132)
     13.Подорож на планету Нептун.
Космонавтів вітає житель Нептуна.На цій планеті учні залишають подарунок напам”ять усім жителям Всесвіту.(Завдання із програмного забезпечення)                        
              Завдання.Скарбниця знань. Демонстрвція.
а) Програти музику;     б) Малювати.
        14.Планета Плутон.
Виходить житель Плутона і розповідає про свою планету.
-На цій планеті ми підіб”ємо підсумок.
        15.Підсумок уроку.    Гра «Мікрофон»
-На яких планетах ми сьогодні побували?
-Що цікавого ви дізналися?
-Що нового навчилися з математики,що повторили?
-Чи справдились ваші очікування?
        Диференційоване домашнє завдання.                    
                             

               

1 комментарий:

  1. Доброго здоров'я. Переглянула конспекти і в мене виникло одне запитання. Це є авторська робота. А тут вона не захищена. Заходи копіюй, присвоюй собі хто коли і як собі хоче. Вважаю , що тут треба добре подумати, чи варто в такий спосіб ділитися досвідом?

    Щодо самого конспекту :КРЕАТИВНО І ДИНАМІЧНО!

    ОтветитьУдалить